You need to upgrade your Flash Player This is replaced by the Flash content. Place your alternate content here and users without the Flash plugin or with Javascript turned off will see this. Content here allows you to leave out noscript tags. Include a link to bypass the detection if you wish.


německá verzeanglická verzeruská verzečeská verze

O firmě


  Transport, montáž a demontáž provádí naši odborní pracovníci, kteří jsou proškoleni a mají oprávnění řízení vysokozdvižných vozíků všech kategorií, dále vlastní vazačské průkazy, svářečské průkazy dle DIN a oprávnění k řízení hydraulického zvedacího systému LIFT.

  Manipulaci s těžkými technologickými celky a tiskařských strojů provádíme ve spolupráci a požadavků výrobců zařízení. Používáme vlastní vázací prostředky, hydraulické zvedací systémy a vysokozdvižné vozíky Jungheinrich. Při dopravě a manipulaci s nadměrnými náklady spolupracujeme s firmou Hanyš - Jeřábnické práce s.r.o., Hanyš - přeprava s.r.o. - přeprava nadrozměrných nákladů po celé Evropě.

  K ochraně podlah používáme transportní plechy, trámy a různé roznášecí konstrukce dle statických výpočtů. Naši pracovníci v rámci spolupráce s domácími i zahraničními firmami Vifag, KBA, Man Roland, Blunier, Ferag, Empos, P - servis Zika, TOS Čelákovice, pracují jak v ČR tak i celé Evropě, Anglii a Rusku.

  Provádíme demontáže, výrobu a montáže ocelových konstrukcí technologických hal a zařízení.
  Máme vyškolené pracovníky se svářečskými průkazy dle DIN. Pracujeme formou šéfmontáže nebo formou subdodávek.

  Od začátku roku 2008 bude firma zajišťovat jeřábnické práce vlastním jeřábem DEMAG 35.

  Firma je pojištěna proti případnému poškození u České pojišťovny a.s. do výše 30.000.000 Kč.

Transport a montáž tiskových strojů a technologických celků. Montáž a výroba OK.